JUNIOR BEACH LIGA


Oficiální soutěž Jimoravského volejbalového svazu. POHÁR JIMOHORAVSKÉHO KRAJE.

Kalendář turnajů


Výsledky


PořadíJménoKlub1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. koloCelkem
Karolína Anna ZukalováBeach Academy Viktoria Brno100100
Barbora NečasováSokol Brno I.100100
Nina Pavloušková
Beach Academy Viktoria Brno9696
Natálie Halouzková
Sokol Střelice9696
Klára Koumarová
Sokol Střelice9292
Amálie KrejčíSokol Střelice9292
Nicol Zemanová
Beach Academy Viktoria Brno8888
Tina ZemanováBeach Academy Viktoria Brno8888
Kateřina Halouzková
Sokol Střelice8484
Michaela Ruschková
Sokol Střelice8484
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
PořadíJménoKlub1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. koloCelkem
Adéla Dubová
Beach Sport Olomouc9672168
Adéla PřibylováKP Brno9692188
Adéla ŠvábováBeach Sport Olomouc7684160
Alice Skalková BAVB8084164
Barbora NečasováSokol Brno 18888
Barbora SmyčkováKP Brno9692188
Daniel ŠevčíkStart B68080
Denisa KalabováBeach Sport Olomouc6868
Elen CharamzováBeach Sport Olomouc8080160
Eliška MatějůBeach Sport Olomouc8072152
Eliška NantlováBeach Sport Olomouc8080
Eliška ŠafaříkováSokol Brno 19292
Ema RossiSokol Brno 192100192
Emili MoserováBeach Sport Olomouc9284176
Inna BergmannováBeach Sport Olomouc9676172
Jolana KoudelkováStart B68484
Kamil Tesáček
Start B68080
Karolína IndrákováBeach Sport Olomouc8484168
Karolína JetmarováBAVB8880168
Karolína ZukalováBAVB8884172
Klára LoveckáBAVB10010096296
Kristýna HenešováBeach Sport Olomouc7276148
Madlen BenešováBAVB888484256
Monika HoláStart B68484
Rebeka AchillesBeach Sport Olomouc7268140
Štěpánka NantlováBeach Sport Olomouc8080
Tereza PatschováBeach Sport Olomouc9284176
Vendula DubováBeach Sport Olomouc7680156
Vendula VackováBeach Sport Olomouc8484
Viktorie DostálováBAVB10010096296
Zuzana DundáčkováBAVB8484168
Julie QuittováSokol Brno I100100
Kateřina KleiblováSokol Brno I8888
Bibiana Havířová
Sokol Brno I8888
Daniela KratochvilováStart B68484
Nina PavlouškováBAVB8484
Kristýna KoutnáBAVB8484
Izabela ŠevčíkováBAVB8484
0
0
PořadíJménoKlub1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. koloCelkem
Gabriela PelcováStart B68484
Daniela KratochvílováStart B68484
Jolana KoudelkováStart B68484
Lucie ŽemlováSokol Brno I.8888
Melanie MařanováSokol Brno I.8888
Tereza KafkováSokol Brno I.9292
Nela VašinkováSokol Brno I.9292
Barbora PetrželováSokol Brno I.9696
Amalie Kohlová
Sokol Brno I.9696
Anika DundáčkováBAVB8888
Barbora DostalíkováBAVB9296188
Daria KeršnerováBAVB100100200
Denisa KralíkováSokol Brno I.9696192
Emma MertováBAVB808884252
Gabriela HavlátováBAVB7284156
Jakub Vaculík
Start B69292
Julie PlasováBAVB7676
Kamil TesáčekStart B69292
Klára Lovecká BAVB728084236
Madlen BenešováBAVB6880148
Nikola Růžičková
BAVB84100184
Rozalie PařenicováBAVB100100100300
Sabina KratochvílováSokol Brno I.8484
Terezie BenešováBAVB9296188
Tina KališováSokol Brno I.8484
Valerie LudikovskáBAVB808884252
Viktorie DostálováBAVB7684160
Viktorie GrofováBAVB8888
Zuzana DundáčkováBAVB6868
Karolína ZukalováBAVB8484
Kateřina KleiblováSokol Brno I.8080
Viktorie VincencováSokol Brno I.8080
Anna KřehlíkováStart B67676
Adéla NavrátilováStart B67676
0
0
PořadíJménoKlub1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. koloCelkem
Martin DvořáčekBAVB8484
Michal DvořáčekBAVB8484
Hanák DavidTJ TESLA BRNO100100
Fráňa MartinBAVB100100
Jakub FráňaVK Brno9696
Martin SkoupýTJ TESLA BRNO9696
Adam TrávníčekBAVB8888
Michal TylečekBAVB8888
Adam PařenicaVK Brno9292
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
PořadíJménoKlub1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. koloCelkem
Sára Nováková
KP Brno100100200
Veronika Chajdová
KP Brno100100
Eva MáckováSokol Brno I.9696192
Natálie ŠtrůblováSokol Brno I.9696192
Rozalie PařenicováBAVB9292
Daria KeršnerováBAVB9292
Denisa KrálikováSokol Brno I.8888
Amálie KohlováSokol Brno I.8888
Barbora DostalíkováBAVB8484168
Terezie BenešováBAVB8484168
Eliška RichterováBAVB8484
Anna KytlicováBAVB8484
Izabela ZúbkováSokol Brno I.8488172
Emily ŠňupárkováSokol Brno I.8488172
Anika DundáčkováBAVB8484
Viktorie GrofováBAVB8484
Michaela Pazourková
BAVB8080
Adéla MalinkováBAVB8080
Tina KališováSokol Brno I.8084164
Sabina KratochvílováSokol Brno I.8084164
Anna Helanová
KP Brno100100
Barbora Rudická
Sokol Brno I.9292
Natálie Přibylová
Sokol Brno I.9292
Beata Látalová
Sokol Brno I.8484
Sofie TkáčováSokol Brno I.8484
Anna Tesáčková
VK Brno8484
Sára Spáčilová
TJ Sokol Jehnice8484
Adéla Šlezarová
Beach Sport Olomouc8080
Adéla Navrátilová
Beach Sport Olomouc8080
Kateřina Machová
BAVB7676
Zuzana Zádrapová
BAVB7676
Marienka Mihalčiková
Mustang7676
Timea Fedačková
Mustang7676
Julie Kráčmarová
Beach Sport Olomouc7676
Kateřina Vančurová
Beach Sport Olomouc7676
Anna Můčková
Beach Sport Olomouc7272
Ema Dzurillová
Beach Sport Olomouc7272
0
0
0
0
PořadíJménoKlub1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. koloCelkem
Zuzana VrbkováBeach Academy Viktoria Brno8888
Tina KališováSokol Brno I.7676152
Sára NovákováKP Brno9696
Sabina KratochvílováSokol Brno I.7676152
Sabina BrázdováBeach Academy Viktoria Brno8484168
Rozálie PařenicováBeach Academy Viktoria Brno8484
Nikola MálkováVolejbalové sdružení Drásov9292
Nela OrbanováBeach Academy Viktoria Brno8484
Natálie ŠtrublováSokol Brno I.100100
Natálie Blažková
VK PFN Znojmo9292
Lucie Svobodová
VK PFN Znojmo9292
Kristýna Vychodilová
Beach Academy Viktoria Brno8076156
Karolína TaušováBeach Academy Viktoria Brno8484
Jeannie VšetečkováBeach Academy Viktoria Brno8884172
Eva MáckováSokol Brno I.100100
Ema FuchsováBeach Academy Viktoria Brno8888
Eliška RichterováBeach Academy Viktoria Brno8888
Elen Čtvrtlíková
Beach Sport Olomouc9696
Denisa Sieglová
Beach Sport Olomouc9696
Denisa KralíkováSokol Brno I.8080
Daniela Ševčíková Beach Sport Olomouc7272
Daniela Anna DočkalováBeach Sport Olomouc7272
Barbora Jílkova
TJ Sokol Jehnice9696
Anička ŠevčíkováBeach Academy Viktoria Brno8484
Aneta Třináctá
Beach Academy Viktoria Brno10092192
Aneta MernováBeach Academy Viktoria Brno8484168
Amálie KohlováSokol Brno I.8080
Adéla Žáková
Beach Academy Viktoria Brno10084184
Izabela ZúbkováSokol Brno I.8080
Emily Šňupárková
Sokol Brno I.8080
Anna SvobodováSokol Brno I.8080
Viktorie ČandrlováSokol Brno I.8080
Zuzana KoudelkováStart B68080
Lenka Svobodová
Start B68080
Kateřina Hajnová
Beach Academy Viktoria Brno7676
Natálie Bartošová
Sokol Brno I.7676
Markéta Kloudová
Sokol Brno I.7676
Sára SpáčilováTJ Sokol Jehnice7676
Markéta VetcháKP Brno7676
PořadíJménoKlub1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. koloCelkem
Martin FráňaBAVB100100
David HanákTJ TESLA BRNO100100
Jakub FráńaVK Brno9292
Martin SkoupýTJ TESLA BRNO9292
Tomáš KřenekTJ TESLA BRNO9696
Oldřich HorbaTJ TESLA BRNO9696
Dario DžidžanovičTJ TESLA BRNO8888
Richard BednářTJ TESLA BRNO8888
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
PořadíJménoKlub1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. koloCelkem
Aneta Třináctá
BAVB100100100300
Karolína Taušová
BAVB
100100100300
Kateřina KravcováVK PFN Znojmo9696
Lucie Svobodová
VK PFN Znojmo9696192
Aneta Mernová
BAVB889692276
Sabina Brázdová
BAVB889692276
Jeannie Všetečková
BAVB8488172
Rozalie ParenicováBAVB8488172
Kateřina Hajnová
BAVB8484168
Kristýna VychodilováBAVB8484
Sabina Kratochvílová
Sokol Brno I.688080228
Tina Kališová
Sokol Brno I.688080228
Anicka Sevcikova
BAVB8488172
Anna Králová
BAVB8488172
Anna Svobodová
Sokol Brno I.8080
Barbora Kožoušková
TJ Sokol Šlapanice9696
Daria KeršnerováBAVB8484
Ela Gajdošíková
Sokol Brno I.6868
Eliška Richterová
BAVB8492176
Emily Šňupárková
Sokol Brno I.8484
Izabela Zúbková
Sokol Brno I.8484
Julie Tichá
BAVB7272
Kamila Klementová
BAVB7272
Kateřina Provazníková
Volejbalové sdružení Drásov9292184
Veronika Němcová
Volejbalové sdružení Drásov9292
Veronika Rudická
Sokol Brno I.6868
Viktorie Beránková
KP Brno7676
Viktorie Čandrlová
Sokol Brno I.8080
Zuzana Plasová
BAVB7676
Zuzana VrbkováBAVB8484

Pravidla


  • Kategorie U11 – jsou děti do 11 let pro sezónu 2019/2020 (narozené 1.1.2009 a mladší)
  • Startovné - 100 Kč/osoba (200 Kč/tým)
  • počet hráčů: dvojice
  • rozměry hřiště: 4 × 10 m (hřiště o 3 m kratší),
  • zahájení hry – podání spodem nebo obouruč vrchem, jeden hráč může po sobě podávat maximálně dvě podání
  • příjem podání – první míč je chycen a po vlastním nadhozu nahráván obouruč vrchem svému
  • spoluhráči, který obouruč vrchem přehrává přes síť (2 doteky) nebo vrací zpět
  • příjem podání – první míč je chycen a po vlastním nadhozu nahráván obouruč vrchem svému
  • spoluhráči, který obouruč vrchem nahrává zpět prvnímu hráči a ten obouruč vrchem přehrává míč do pole soupeře (3 doteky)
  • mezihra – okamžité přehrání míče na první přes je považováno za chybu, házení míče ve hře je chybou, chytání míče kromě prvního míče po přeletu sítě je chybou
  • mezihra – povoleny jsou dva nebo tři doteky, není dovoleno chodit s míčem
  • Výška sítě: 200 m
  • Míč: Mikasa SBV
  • Složení týmu: dvojice (chlapci, dívky, mix)
  • Kategorie U12 – jsou děti do 12 let pro sezónu 2019/2020 (narozené 1.1.2008 a mladší)
  • Startovné – 100 Kč/osoba (200 Kč/tým)
    • počet hráčů: dvojice
    • rozměry hřiště: 4 × 10 m (hřiště o 3 m kratší), výška sítě 210 cm
    • zahájení hry – podání spodem nebo nebo vrchem, jeden hráč může po sobě podávat maximálně dvě podání
    • příjem podání – prsty nebo bagrem následuje další jeden nebo dva doteky, příjem nelze hrát na první přes
    • mezihra – minimálně dva doteky, možnost i třetího doteku
    blokování ve hře dovoleno - není posuzováno jako na první přes
    • útočný úder – lob, smeč, kobra, bagr, kaple, prsty
    • útočný úder prsty není považován za chybu
    • Míč: Mikasa SBV
    • Složení týmu: dvojice (chlapci, dívky, mix)
  • Kategorie U14 – jsou děti do 14 let pro sezónu 2019/2020 (narozené 1.1.2006 a mladší)
  • Startovné - 150 Kč/osoba (300 Kč/tým)
    • počet hráčů: dvojice
    • rozměry hřiště: 8 × 13 m (hřiště o 1,5 m kratší),
    • zahájení hry – podání spodem nebo vrchem, hráči se klasicky střídají
    • příjem podání – dle pravidel plážového volejbalu se nesmí přijímat prsty (stejně tak přihrávka
    • lehkého míče), následuje další jeden nebo dva doteky, příjem nelze hrát na první přes
    • mezihra – minimálně dva doteky, možnost i třetího doteku
    • útočný úder – lob, smeč, kobra, bagr, kaple
    • Výška sítě: 218 m
    • Míč: Mikasa SBV
    • Složení týmu: dvojice (chlapci, dívky, mix)
  • Kategorie U16 – jsou děti do 16 let pro sezónu 2019/2020 (narozené 1.1.2004 a mladší)
  • Startovné - 150 Kč/osoba (300 Kč/tým)
  • Hraje se podle platných pravidel FIVB.
    • Rozměry hřiště: 8x16 (8 x 8 m jedna polovina).
    • Výška sítě: 243 m (chlapci), 224 m (dívky)
    • Míč: Mikasa SBV (dívky), Gala Smash plus 6 (Chlapci)
    • Složení týmu: dvojice (chlapci, dívky)
    • Kategorie dívky a chlapci hrají odděleně (každý má svůj vlastní turnaj)
  • Kategorie U18 - jsou děti do 18 let pro sezónu 2019/2020 (narozené 1.1.2002 a mladší)
  • Startovné - 150 Kč/osoba (300 Kč/tým)
  • Hraje se podle platných pravidel FIVB.
    • Rozměry hřiště: 8x16 (8 x 8 m jedna polovina).
    • Výška sítě: 243 m (chlapci), 224 m (dívky)
    • Míč: Gala Smash plus 6 (dívky), Gala Smash plus 6 (Chlapci)
    • Složení týmu: dvojice (chlapci, dívky)
    • Kategorie dívky a chlapci hrají odděleně (každý má svůj vlastní turnaj)
  • Kategorie U20 - jsou děti do 20 let pro sezónu 2019/2020 (narozené 1.1.2000 a mladší)
  • Startovné - 150 Kč/osoba (300 Kč/tým)
  • Hraje se podle platných pravidel FIVB.
    • Rozměry hřiště: 8x16 (8 x 8 m jedna polovina).
    • Výška sítě: 243 m (chlapci), 224 m (dívky)
    • Míč: Gala Smash plus 6 (dívky), Gala Smash plus 6 (Chlapci)
    • Složení týmu: dvojice (chlapci, dívky)
    • Kategorie dívky a chlapci hrají odděleně (každý má svůj vlastní turnaj)

Neváhejte nás kontaktovat!


V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek se na nás můžete obrátit prostřednictvím níže uvedené emailové adresy.

Partneři